Uncategorized

Bora Zemani u bashkua me Donald Veshajn? Ky eshte detaji qe po çmend rrjetin…

Teksa prej kohësh flitet për një ribashkim të mundshëm mes Donaldit dhe Borës, tashmë duket se moderatorja e “Për’puthen” i ka dhënë të gjithë fansave të çiftit një arsye më shumë për të ngritur dyshimet.

 

Së fundmi, mamaja e vëllezërve Veshaj ka hapur një profil personal në rrjetin social Instagram, ku padyshim përveç binjakëve Donald dhe Romeo, atë e ndjek pikërisht edhe Bora Zemani.

 

Nuk e dimë nëse moderatorja dhe ish-vjehrra e saj kanë ruajtur marrëdhëniet e mira me njëra-tjetrën, apo vërtetë bëhet fjalë për një ribashkim mes saj dhe ish-finalistit të “Big Brother Albania VIP”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button