Lajme

I fundit! Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Lezhë-Shëngjin, , vdes në aksident 19-vjeçari…

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Lezhë-Shëngjin, pranë Knallës.

Burime për Abc bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga.

 

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë drejtuesi i makinës, Armando Pacani 19 vjeç. Në gjendje të rëndë mësohet se është pasagjeri që ndodhej në makinë.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes./abcnews.al/

Related Articles

Back to top button