Lajme

Ngjarje e rëndë! Kjo është gruaja që vdiq dje në aksident bashkë me një fëmijë, dy të tjerë i la jetimë…

 

Dje ka ndodhur një aksident i rëndë në Drenas, ku kanë vdekur dy persona.

Hana Avdiu Gucati është 37 vjeçarja e cila mbeti e vdekur nga ky aksident, bashkë me një fëmijë tjetër.

Njoftimin për varrimin e saj e kanë dhënë familjarët.

Postimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe tek ai do te kthehemi😭 Njoftojme miqet shoket dhe dashamiret se dje me daten 02.05.2022 ndrroj jete nga nje aksident i rend Motra jone e dashur Hana(Rrahim)Avdiu -Gucati Varrimi behet sot me daten 03.05.2022 ne ora 16:00, ne varrezat e fshatit Morine!!

Me pikéllim te thellé e gjithé Familja Avdiu!!!

Related Articles

Back to top button