Lajme

I FUNDIT! Berisha rrëzohet në mes të Kuvendit, nuk i pa shkallët…

 

Ish-kryeministri Sali Berisha është rrëzuar duke dalë në podiumin e Kuvendit Kombëtar për të marrë fjalën.

 

Ish-kryeministri Sali Berisha është përballur me të papriturën teksa po shkonte për të marrë fjalën e tij në Kuvendin Kombëtar të PD.

Teksa ngjiste shkallët për në podium i rrëmbyer nga turma që shpërtheu në brohoritje, Berisha u pengua te shkallët duke u rrëzuar.

Ai u ngrit përpara duke vazhduar rrugën dhe nisi të mbante fjalën para demokratëve.

 

Related Articles

Back to top button