Lajme

Pamje të turpshme, ja se çfarë ndodh në mes të ditës në lokalin në Tiranë…

 

Disa pamje të turpshme janë duke qarkulluar në internet, pasi personi që e ka fotografuar kete skene thote se behet fjale per nje situate qe ka ndodhur në ambientet e një lokali të njohur në Tiranë pranë Fakultetit të Histori Filologjise.

Ky cift qe shihni edhe ju ne foto, kanë shkëmbyer puthje pasionate dhe madje vajza i ka hipur mbi prehër të dashurit të saj.

Foton e ka dërguar një qytetar dhe shkruan se nuk e kupton se si të rinjtë lejohen të dhurojnë skena +18 në ambiente të tilla publike.

 

Related Articles

Back to top button