Lajme

E dhimbshme, Ndodh një aksident i rende automobilistik / Zjarrfikësi ndërsa po kryente operacionin e shpëtimit, kuptoi që e plagosura ishte bashkëshortja e tij…

 

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Pineia të Greqisë ku një grua ka mbetur e plagosur lehtë dhe është transportuar në spitalin e Pirgos.

Shoferja po lëvizte normalisht në rrugë me makinën e saj kur papritur humbi kontrollin dhe përfundoi e përmbysur në një arë.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forca të Zjarrfikësve të Amaliadës, Policia Helenike dhe një ambulancë e EKAB-it, të cilët e kanë transportuar atë në spital.

Por njëri prej zjarrfikësve ndërsa po kryente operacionin e shpëtimin, kuptoi që e plagosura ishte bashkëshortja e tij.

 

Related Articles

Back to top button