Lajme

Ngjarje rëndë/ 24-vjeçari vret me grushte dhe shqelma nënën, telefonon karabinierët dhe pranon krimin

 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali ditën e sotme. Sipas asaj një shkruajnë mediet italiane, një 24-vjeçar ka vrarë nënë e tij.

Ansa shkruan se një grua 58-vjeçare u godit me shqelma dhe grushte nga djali i saj në kulmin e një mosmarrëveshjeje mëngjesin e sotëm. Si pasojë e goditjeve, gruaja ka ndërruar jetë.

Ka qenë vetë 24-vjeçari që ka telefonuar karabinierët dhe ka pranuar krimin.

Në vendin e ngjarjes ndodhen Karabinierët dhe Njësia e Ndihmës Shkencore e Komandës së Provincës Monza.

 

Related Articles

Back to top button