Lajme

Vitet e fundit thuhet që “dashuri pa kushte” nuk ekziston/ E reja nga Tirana liston 12 kritere që duhet t’i plotësojë një mashkull që të merret seriozisht nga femrat

 

Vitet e fundit thuhet që termi “dashuri pa kushte” nuk ekziston dhe është diçka që i përket të së kaluarës.

Kjo gjë mund të vërtetohet më së miri nga shumica e të rinjve në vendin tonë, të cilët me të drejtë ose jo, kanë pretendime dhe kritere për partnerin/partneren që do të kenë në krah.

Një vajzë nga Tirana ka dërguar një mesazh në redaksinë e JOQ Albania, ku shprehet e indinjuar nga një pjesë e meshkujve, të cilët sipas saj kanë pretendime për të marrë seriozisht një femër.

Ajo i është kundëpërgjigjur këtyre meshkujve, duke listuar 12 kritere, të cilat duhet t’i plotësojë një mashkull për t’u marrë seriozisht nga femrat.

Mesazhi i plotë:

Prsh joq meqe ne gocat kohet e fundit kemi vene re qe meshkujt kane pretendime per te marre srz nje femer ,atehere kto jane kriteret tona per te marre dhe ne seriozisht nje mashkull 💋”Më poshtë janë edhe pretendimet që ajo ka për “burrin” e saj të ardhshëm, të cilat i ka shkrojtur në një fletë.

Komentet ju takojnë juve!

 

Related Articles

Back to top button