Lajme

Meri Shehu bën nje “gafë” te pafalshme, Rudina Magjistari i kthehet LIVE në emision: Të lutem shumë, ç’është ky…

 

Meri Shehu ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Rudina” për të dhënë parashikimin për këtë javë dhe kur po shpjegonte rreth shenjës së Peshqve, astrologia bëri një gafë.

Meri tha se Marsi do të futet në shenjën e tyre si “delfinët e nënujshëm që e bëjnë të keqen papritur”. Këtu menjëherë ndërhyri Rudina, e cila reagoi e habitur që astrologia i quajti delfinët të këqinj.

Meri: Peshqit mund të kishin edhe 5 yje, po të mos ishte futur Marsi në shenjën e tyre, që është si ata delfinët e nënujshëm që e bën atë të keqen papritur…

Rudina: Vetëm delfinët që s’janë të këqinj, thuaj ndonjë peshkaqen, po jo delfin, të lutem shumë!

Meri shpërthen në të qeshura: Jo, jo delfin i keq, po mirë peshkaqen.

Rudina: Delfinët i duam shumë, janë kaq të mirë. Ç’është ky delfin i keq!

Related Articles

Back to top button