LajmeSport

Cristiano ia dedikoi 3-golëshin fëmijëve me topin te barku 2 ditë më parë(Video)

 

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, postuan një video të një barbekjuje familjare vetëm disa orë përpara vdekjes së djalit të tyre.

Ylli i Manchester United shënoi një 3 golësh në fitoren e Manchester United përballë Norëich 3-2 të shtunën, me sulmuesin që e vendosi topin e hat-trick-ut të tij tek barku poshtë bluzës duke ia dedikuar fëmijëve që partnerja e tij priste.

Po ashtu në fundjavë, portugezi u bashkua me familjen e tij nën diellin pranveror për të drekuar.

Këto ishin orët e fundit që çifti Cristiano dhe Georgina kaluan para se të jepnin lajmin tragjik të ndarjes nga jeta të djalit të tyre.

Related Articles

Back to top button