Lajme

Përsëritet sërish skena e famshme ,zhvishet sërish Monika Lubonja, futet në vaskë me… (Foto)

 

Përsëritet sërish skena e famshme e aktores Monika Lubonja në shtëpinë e Big Brother Vip, ku u zhvesh dhe u fut në vaskë.

Këtë herë Lubonja ishte e ftuar në emisionin “Why not”, e cila me bikini ngjyrë rozë, u zhyt në vaskë bashkë me Rozën.

Në BBV, Monika dhe kolegia e saj Arjola Demiri u zhveshën dhe nisën të kërcenin në vaskë. Kjo skenë bëri xhiron e rrjetit, pasi aktoret shiheshin teksa lageshin me shampanjë.

 

Related Articles

Back to top button