ShowBiz

“Ku e ke Donaldin?”/ Monika Lubonja vihet në siklet në mes të ditëlindjes, përballet me atë që nuk e kishte imagjinuar (Video)

 

Aktorja Monika Lubonja festoi mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj me miqtë dhe ish-banorët e ‘Big Brother VIP’.

Mirëpo duket se mikja e saj Olta Daku e ka vendosur paksa në siklet aktoren.

Në festë ka munguar Donaldi, miku i Monikës prej të cilit prishi dhe miqësinë me Ilir Shaqirin, por duket se në ditën e saj të veçantë ai nuk ishte prezent. Para ndarjes së tortës Olta Daku e ka pyetur Monikën: Ku e ke Donaldin?

E vënë në siklet Monika e ka telefonuar por ky i fundit nuk i ka hapur as telefonin. Rikujtojmë se Romeo dhe Elgiti i bënë edhe këngë Monikës për ‘Pilotin e Zemrës’.

Videon mund ta ndiqni KETU

Related Articles

Back to top button