Stil dhe Jete

Kjo është bima që e keni te gjithe në shtëpi dhe mund ta transformojë flokun tuaj…

 

Të gjithë duam të kemi flokë të shndritshëm në mënyrë që të dukemi të shëndetshëm dhe kjo është arsyeja pse vazhdimisht kërkojmë një mënyrë për ta arritur atë.

Por a keni menduar se zgjidhja mund të jetë më afër se sa mendojmë?

Pra, gjithçka që ju nevojitet për këtë “mision” është një bimë aloe dhe ajo që duhet të bëni është tepër e thjeshtë.

Thjesht lyeni një peshqir dhe shkoni për një dush. Masazhoni me xhel në të gjithë sipërfaqen e flokëve tuaj, pasi t’i keni larë fillimisht me shampon tuaj.

Vetitë hidratuese të bimës do të ndihmojnë në rinovimin dhe hidratimin e flokëve tuaj dhe kështu do të keni flokë me shkëlqim për ditë të tëra.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button