Horoskopi

Meri Shehu jep super-lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi…

 

Parashikimi Astrologjik 

Dashi

Aferdita nga dje ne shenjen e Peshqve ju fton ne pasion erotik dhe ne enderrrime per personin qe dashuroni Do keni ndjenja te fshehta !

Demi

Nje njohje e re erotike ne nje ambjent shoqeror do ju shoqeroj keto dite ne ndjenjat dhe qellimet tuaja !

Binjaket

Duhet te investoni me shume per pamjen dhe per punen tuaj qe te jeni te mirepritur ne rrethe te caktuara karriere !

Gaforrja

Nje lidhje me dike qe jeton large do behet e mundur erotikisht dhe ju do shpalosni ndjenjat tuaja pa u ndrojtur !

Luani

Nje dashuri e re per ceshtjet ekonomike fillon tju ngazellej por edhe nje dashuri pasionante per nje person qe doni ti beni dhurata ju bene te hidheni ne sulm per leke !

Virgjeresha

Do keni me shume se kurre nevoj per nje partner erotik dhe te ndjeshem Disa nota egzotike do ju prishin mendjen !

Peshorja

Nje flert ne vendin e punes do behet nje rutine e kendshme dhe mund tju rrembej ne vorbullen e pasionit !

Akrepi

Per ju dashuria kthehet ne domosdoshmeri qe te vazhdoni perpara Kjo mund tju plagosi disi nese nuk ndjeheni te vleresuar !

Shigjetari

Nje takim pasionant ne ambjentin e shtepise tuaj do ju lere me goj hapur duke ju surprizuar ne maksimum !Mund te bleni nje shtepi !

Bricjapi

Takime te perditshme romantike do ju shoqerojne dhe do beheni pjese e nje momenti me te bukur dhe joshes !

Ujori

Te gjitha shqisat tuaja ketkojne siguri emocionale dhe ekonomike Do keni favorizime ekonomike te cuditshme !

Peshqit

Aferdita ne shenjen tuaj ju jep sharmin e nevojshem per te joshur partneret tusj erotike dhe per tu dukur ne te pranueshem !

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button