Lajme

Skandal! Tifozët kosovarë futen në fushë godasin brutalisht me grushte dhe shkelma në kokë portierin korçar (Video)

 

Një ngjarje e turpshme ka ndodhur sot në futbollin kosovar.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Ballkanit është ndërprerë pasi situata ka dalë nga kontrolli dhe ka shpërthyer dhuna masive.

Në momentin e barazimit të Gjilanit, tifozët vendas janë futur në fushë të gëzuar dhe portieri mik i Ballkanit, Stivi Frashëri u godit brutalisht nga tifozët me grushte dhe shkelma në kokë.

Ai u dërgua në spital me ambulancë, për të marrë ndihmën e shpejtë.

Pamjet tregojnë qartazi se si dy tifozë të Gjilanit e kanë sulmuar gardianin korçar. Për më tepër ndiqni videon:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button