Lajme

Flor Binaj i futet profesionit të ri, A ishte kjo arsyeja e vendimit drastik per tu larguar pas 18 vitesh nga Portokallia?

 

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj njoftoi pak ditë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale se rrugëtimit 18-vjeçar të tij në spektaklin e ‘Portokallisë’ i ka ardhur fundi.

Binaj bëri të ditur se tashmë karriera e tij do të marrë një kthesë të madhe dhe nuk lidhje aspak me protestat ku ai ka qenë pjesë apo me krijimin e një partie të re.

Ai njoftoi se do t’i përkushtohet çështjes së mbrojtjes së të drejtave të autorit.

Mirëpo sot aktori ka zbuluar për çfarë bëhet fjalë. Binaj ka hapur ekspozitën e tij si piktor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button