Lajme

Merr kthesën e papritur hetimi ndaj Nuredin Dumanit….

Arrestimi i bujshëm i të shumëkërkuarit Nuredin Dumanit në urgjencën e qytetit të Fierit, hetimet në lidhje me këtë ngjarje kanë marrë një tjetër kthesë.

Burime nga prokurori e Elbasanit bëjnë me dije se ka dyshime të forta se Nuredin Dumani është nxjerrë në pritë nga njerëz të afër të tij.

Po ashtu forcohet pista se personi i cili ka kryer atentatin ndaj tij nuk ka qenë Talo Çela siç është përmendur në media.

Prokurori dhe Gjykatësi i Elbasanit do të shkojnë në spitalin në kryeqytet për t’i komunikuar masën Nuredin Dumanit ndërkohë që mësohet se ai sot do ti nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale për shkak të plagës se marr si pasojë e plumbave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button