Horoskopi

Shenjat e horoskopit me me fat per kete muaj

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Fundi i muajit do të jetë tepër pozitiv në dashuri dhe do të nisë me shpresa të reja. Në punë mund të jeni pak të pavendosur.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Këtë muaj do të jeni të rrethuar nga energjia e mirë, përfitoni prej saj. Në punë shtyni çdo problem për javën e ardhshme dhe shmangni debatin për çdo gjë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri, përpiquni të flisni me partnerin/partneren, në të kundërt mbrëmja mund të jetë e tensionuar. Në punë, duhet të pranoni atë që ju ofrohet dhe të planifikoni një të ardhme më të mirë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri keni nevojë për durim. Në punë, situata duket e qetë edhe nëse mund të ketë disa keqkuptime të vogla.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Në dashuri, jetoni emocionet tuaja në një mënyrë të re dhe mos bëni krahasim me të kaluarën. Në punë, mos prisni përgjigje të menjëhershme, rezultatet vijnë nëse keni vullnet për të punuar.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Në dashuri këshillohet maturi që të mos shkatërroni këtë që keni krijuar prej kohësh. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të jeni më mikpritës ndaj të tjerëve.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri duket shumë qetësi, ndërsa ka takime të mira për ata që janë beqarë. Në punë, dita është pozitive, keni energji të mirë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Në dashuri, favorizohen çiftet që e duan njëri-tjetrin për momente emocionuese. Në punë, në ditët në vijim do të arrini të gjeni pozicionin tuaj.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Kjo periudhë është e favorshme për ndjenjat, mos i nënvlerësoni takimet e reja. Ndërkohë ndryshimet janë në rrugë e sipër, bëhuni gati!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Në dashuri ky fund muaji është mjaft interesant, jini të hapur për njohje të reja. Në punë, edhe nëse keni shumë për të bërë dhe për të menaxhuar, përpiquni të gjeni kohë për veten tuaj.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në dashuri, mos bëni hapin e gabuar, zgjidhjet për mosmarrëveshjet do ju vijnë së shpejti. Në punë, së shpejti do të keni përgjigje për kërkesat tuaja.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri, Hëna e favorshme jep emocione të bukura. Në punë, bashkëpunimet janë të favorizuara, por kujdes mos bëni ngatërresa në orare.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button