Horoskopi

“Do ju ndodhë ajo që s’e prisnit”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi
Mundesia te beni nje gabim ne menyren si do veproni sot ne fushen e ndjenjave do jete e madhe ! Ju ndodh nje ftohje psikologjike

Demi
Hena ne Bricjap ju jep mundesi ne lidhje me udhetimet dhe punet e reja por takimi i Aferdites ne Saturnin ju tkurr dhe ftoh ndjenjat ne cift !

Binjaket
Sot do e teproni me shpenzime dhe do ndjeheni se akoma skeni mbaruar deri ne fund te dites Do takoni dike te madh ne moshe ose dike qe e quanit dashuri e vjeter

Gaforrja
Sot hena perballe jush ju sjell nje ndryshim ne bashkepunime e pune. Po keshtu partneret ne cift do rizgjohen me kerkesa ndaj jush !

Luani
Do i jepni fund nje lidhje shume vjecare Do ja thoni troc qe s ‘keni me ndjenja po pranvera ne marredhenien tuaj ka narre fund !

Virgjeresha
Sot do donit ne menyren me te ndjeshne te jeni prane dikujt qe e dashuroni e te shpenzoni kohe se bashku !

Peshorja
Do vini shume kushte sot jo vetem ne shtepi me ndyshimet qe do beni por ddhe tek partneri erotik Jeni ne kufij te durrimit tuaj para se ti thoni shporu !

Akrepi
Do keni lajme dhe kontakte serioze dhe do perparoni me planet tuaja. Mos takoni askend ne shtepi pasi nje energji frenuese i mbyt ndjenjat erotike.

Shigjetari
Nje ceshtje ekonomike duhet te perparoj ne dite e sotme Kujdes ne komunikim pasi mund te jepni nje mesaxh shume te ftohte i cili i ftof marredheniet erotike

Bricjapi
Hena ne shenjen tuaj do ju jap energji ndryshimi pas nje lajmi te ftohte qe do merrnj ne lidhje me parate fhe punen Dashuria ne dite kritike

Ujori
Kjo dite ju befason me vendinet qe do merrni te prera ne aspektin erotik ku do nderprisni nje lidhje direkt pa asnje shpjegim

Peshqit
Hena ne Bricjap ju hap nje dritare mundesie ne pjnet tusja Nje njohje e re do behet si nje shorese per ju ne bkkolimin shpirteror qe keni

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Check Also
Close
Back to top button